Даний тип провідників застосовується у багатьох сферах для з’єднання рухомих, нерухомих електроприладів та силового обладнання. Як правило, гнучкість досягається шляхом використання багатодротяних жил з міді, які відповідають 5 класу гнучкості. Такій зносостійкості до вигинів також сприяє застосування гумової ізоляції та оболонки.

Спеціально для застосування в особливих умовах розроблені кабелі з бензомаслостійкістю. Це сприяє тривалій експлуатації провідників у агресивному середовищі. Призначені для застосування у промисловій сфері.

Асортимент провідників:

  • КГ – гнучкий провідник, у якому використовується мідний провідник, захищений гумовою ізоляцією та оболонкою. Має високу зносостійкість та стійкий до впливу прямих сонячних променів. Призначений для підключення різних пересувних та нерухомих механізмів у регіонах із різним кліматом, на відкритому повітрі, у воді, приміщеннях. Робоча напруга змінного струму – до 660 В;
  • КГнв – силовий кабель, що має підвищені характеристики гнучкості. Робоча частина – багатодротяні скручені жили; як ізоляція та оболонка використовується ПВХ пластикат. Рекомендований для експлуатації в різних промислових комплексах, для підключення до мережі різного пересувного та стаціонарного обладнання. Характеризується високою стійкістю до сонячних променів, впливу мастильних та горючих матеріалів. Здатний працювати в електричних мережах з напругою до 660 В;
  • РПШ – багатожильний провідник з мідною жилою, в якому використовується ізоляція з гуми та поліамідного шовку.Оболонка виготовлена ​​з термопластичного поліетилену. Рекомендований для підключення електричних приладів та радіоапаратури до електромережі з напругою до 660 В. Стійкий до множинних вигинів та коливань температурного режиму. Має 4 клас гнучкості.

Для кожного типу кабелю передбачено кілька модифікацій, які значно покращують базові характеристики провідників та ізоляції, тим самим розширюючи сферу застосування. Дані типи провідників застосовуються в машинобудуванні, опалювальній техніці, системах кондиціювання, нафтопромисловості, силових мережах та підйомних механізмах. Деякі різновиди кабелю можна застосовувати в суднобудуванні.