ЭлектрофурнитураЕлектрофурнітура відноситься до визначних об’єктів електрифікації приміщень з побутовою, офісною та промисловою діяльністю. Важливі фактори – безпека, функціональність і естетичний вигляд. Також ринок пропонує досить цікаві пристрої з автоматичним викиданням вилки, датчиками руху і температурними регуляторами для систем обігріву та кондиціонування.

Вилки.

Пристрій, призначений для з’єднання електроприладів з розеткою за допомогою кабелю. Забезпечує швидке підключення пристроїв до мережі 220В або 380В. У країнах СНД і Європи використовуються вилки типу С5, С6, а в старих пристроях – С1-b. Виробник вказує на корпусі основні характеристики: допустиму напругу і силу струму.

Розетки і вимикачі.

Пристрої, які використовуються в усіх типах приміщень: житлові, промислові, офісні, комерційні. Электричнi розетки представляють собою кінцеву точку мережі транспортування електроенергії від підстанції до електричних приладів. Вимикач – ключ розриву електричної мережі, проводить розмикання електричного струму між джерелом електроенергії і споживачем.

Країни СНД і Європи використовують тип штепселя C і F, а також мережі 220В і 380В, що застосовуються в побуті та на виробництвах. Дані параметри напруги дозволяють працювати абсолютно всім електроприладам від чайників до виробничих верстатів. Існує безліч варіацій монтажу, кріплень, принципу роботи вимикача і дизайнерських рішень. З недавнього часу популярні телефонні і комп’ютерні розетки, кабельні та USB розетки.

Спільно з вимикачами або окремо можуть встановлюватися светорегулятори, що дозволяють виставити необхідну яскравість світла ламп. Для кожного типу (люмінесцентні, світлодіодні, галогенові і лампи розжарювання) пропонуються різні регулятори з певною потужністю.

Подовжувачі.

Пристрої, що мають довгий кабель, на одному кінці якого вилка, а на іншому – одна або кілька розеток. Служить для підключення одного або більше споживачів в розетку на віддаленій відстані. При виборі варто приділити увагу перетину проводу, наявності запобіжника і вимикача, довжині дроту, кількості розеток і їх якості. Виготовляються в однофазному та трифазному виді. Широкий асортимент та цікаві ціни на подовжувач ви завжди можете знайти у нашому інтернет-магазині.

Електроустановочні колони.

Пристрої, що спрощують монтаж розеток і вимикачів різних типів. Виготовляються з анодованого алюмінію, бувають декількох видів і форм.

Переваги:

  • економія простору;
  • відсутність великої кількості проводів;
  • естетичний вигляд.

Найчастіше використовуються в офісах і підприємствах, де потрібна велика кількість роз’ємів в різних точках приміщення з різноманітними типами роз’ємів.

Рамки для електрофурнітури.

Рамки для розеток і вимикачів дозволяють додати індивідуальності та наблизити зовнішній вигляд електропристроїв до дизайну приміщення. Пом’якшують кардинальні переходи колірних рішень в інтер’єрі. Виробляються з пластику, скла, металу, латуні і бронзи. Одна рамка може містити від 1 до 6 секцій (прохідних або кінцевих). Деякі моделі мають захисні накладки, що закривають доступ до металевих контактів.

Фурнітура та додаткові аксесуари є кінцевими пунктами підведення електрики в приміщення до споживачів. Вони використовуються повсякденно в кожному приміщенні або кімнаті, тому повинні бути надійними, безпечними і естетично привабливими.