Кабель-канали пластикові – затребувані аксесуари для виконання нової відкритої проводки або при проведенні ремонту електромереж. В умовах, якщо немає можливості штробити стіни, або в інших ситуаціях, коли проводка прокладається по поверхні, використання кабель-каналу із пластику дозволяє забезпечити безпеку та акуратність проводки.

Особливості застосування кабель-каналів

 

Кабель-канали використовуються при монтажі електропроводки, а також телефонних і комп’ютерних ліній. Основне призначення цих конструкцій – захист кабелю від зовнішніх механічних впливів, ультрафіолету. Крім того, дроти, прокладені всередині кабель-каналів, не плутаються. Також, за потреби, можна виконати додаткове розведення. До переваг використання пластикових кабель-каналів можна віднести і те, що вони забезпечують акуратний вигляд приміщення, тим більше, що різноманіття варіантів їх оформлення дозволяє підібрати їх за стилем та кольоровою гамою дизайну приміщення.

Конструкція кабель-каналу дуже проста і тому надійна. Вона включає:

  • короб — частина, яка кріпиться до поверхні та має спеціальні зачепи для утримання кришки;
  • кришку — має різну конфігурацію залежно від передбачуваного розташування кабель-каналу, забезпечена спеціальними замками для фіксації на коробі.

 

Кабель-канали можуть прокладатися в місці стику стіни і підлоги, замінюючи собою плінтус, а також на підлозі або поверхні стіни. Для розміщення підлоги призначені посилені кабель-канали, що мають напівкруглу форму. Для акуратного розміщення проводів усередині кабель-каналів передбачені внутрішні перегородки, які поділяють весь внутрішній об’єм на окремі секції.

Виготовляються кабель-канали з негорючого пластику, що забезпечує безпеку експлуатації таких конструкцій, оскільки матеріал є самозагасаючим.

При виборі кабель-каналів для монтажу зовнішньої проводки варто розглядати такі їх Показники, як форма, розміри, кількість внутрішніх секцій, колір. Крім того, для створення мережі важливо правильно підібрати аксесуари, зокрема повороти, зовнішні та внутрішні кути, розподільні коробки. Наявність стандартних аксесуарів дозволяє швидко і просто виконати прокладання електричних проводів, а також комп’ютерних або телекомунікаційних мереж з використанням кабель-каналів. Таким чином можна здійснити проведення будь-якої конфігурації, одночасно забезпечуючи її естетичний вигляд. Важливо, що при використанні кабель-каналів можна планувати розташування проводки під кутом до лінії підлоги, так і вертикально.

Інтернет магазин VSE-E представляє великий вибір пластикових кабель-каналів та аксесуарів до них для проведення монтажу зовнішніх мереж за доступними цінами. Доставка здійснюється по всій території України, оплата приймається будь-яким зручним для покупця способом.