Компанія BILMAX стала популярною ще з далекого 1999 року. Починала вона свою діяльність із невеликих підприємств. Тоді фірма була ще зовсім відома. Вона складалася всього з одного маленького штату, до якого входило лише п’ять осіб, які працюють на цьому підприємстві. На сьогоднішній день його розміри значно збільшились, а також збільшився і штат працівників компанії. Тепер він становить понад триста людей.

Найголовнішими товарами на виробництві фірми BILMAX вважаються в основному виробництво господарських, а також електротехнічних та протипожежних товарів. Цей комплекс злагоджених робіт здійснюється безпосередньо в цехах, площа яких становить приблизно 5000 квадратних метрів. Тут швидко і якісно відбуваються такі процеси як різання металу за допомогою лазера, зварювання, штампування, а також є порошкове фарбування.

Такому утриманню позиції на українському ринку продажів електротехніки та гарному зростанню у сфері продажів супроводжує найвища якість сучасних верстатів та майстерність кваліфікованого персоналу. Ну і звичайно ж, насамперед, це робота над підтриманням високого стандарту якості асортименту компанії, що виробляється.

В асортимент вироблених товарів компанії BILMAX входить більше двохсот найменувань.Всі вироби значно відрізняються надійністю, довговічністю і безпекою.

Компанія BILMAX давно знайшла особливий підхід до кожного покупця. Все це завдяки її ходу з боку маркетингу, рекламної роботи, великих знижок, лідерських мереж і, звичайно ж, розвиненої роботи логістичної служби. Дана фірма стала однією з найуспішніших компаній України завдяки її величезному асортименту продукції, низькій ціні, якості матеріалів виробу, що виробляється, а також його міцності.

Фірма випускає широкий спектр обладнання наприклад: металеві корпуси для монтажу, які необхідні для підключення низьковольтного обладнання; лічильники для обліку електроенергії та багато іншого обладнання; бокси для монтажу; каркасні шафи, вводно-розподільні щити, збірні та розбірні шафи; ящики для лічильників газу; також інша кабельно-провідникова продукція. Все вищеперелічене і навіть більше ви зможете побачити на сайті нашої компанії “Укренерго-Альянс” у розділі каталогу продукції. Для більш детальної інформації вам варто звернутися до наших менеджерів.