Тайко Електронікс – американське підприємство, відоме по всьому світу, завдяки успішній, якісній розробці та виробництві комплектуючих для галузі енергетики та електротехніки. Компанія має своїх замовників у більшості країн Європи, Америки та Азії завдяки постійному розвитку та передовим інженерним розробкам у сфері термоусаджуваних, заливних, еластомірних компонентів та з’єднань, а також конструкцій для кабельної арматури. Продукція відповідає міжнародним стандартам щодо якості та екологічності, що виключає вплив на здоров’я людей та довкілля.

Серед асортименту продукції в нашій країні найбільшим попитом користуються кінцеві кабельні муфти, перехідні, відгалужувальні, сполучні вироби для зовнішнього та внутрішнього способу монтажу, а також додаткова комплектація до них. Використовуючи продукцію Райхем, спрощується не лише монтажні, а й ремонтні роботи, продовжується термін служби електроліній.

Види арматури.

Кабельна арматура займає значну частину всього обсягу продукції корпорації Тайко Електронікс.

З’єднувальні муфти Raychem.

Це низьковольтні вироби, які характеризуються відмінними показниками якості, надійності та довговічності.Простий монтаж забезпечить поєднання різних сучасних видів провідників. Розраховані на напругу до 35 кВ. Виготовляються з матеріалів із вираженою властивістю швидкої усадки.

Перехідні муфти в конструкції мають маслостійкі трубки, які застосовуються для роботи з проводом з паперово-масляною ізоляцією. Завдяки цьому, паперово-масляний шар перетворюється на пластмасу, всередині якої радіально розподілено електричне поле.

Додатковим нововведенням є технологія потрійної екструзії. За один прийом монтажу, тришарова трубка дає потрібну товщину та високу якість з’єднання. Також відновлюється екранування кабелю завдяки зовнішньому покриттю з провідного полімеру. Вибрати з’єднувальні муфти.

Концеві муфти Raychem.

Використовується для експлуатації при середніх показниках напруги – до 35 кВ. Монтаж зовнішній та внутрішній. Швидко встановлюється, стискається довкола, щільно герметизуючи місце з’єднання. Підходить для продукції з паперовою та пластмасовою ізоляцією, одно- та трижильних виробів, круглого або секторного перерізу. Докладніше на сторінках нашого магазину: https://vse-e.com/sistemy-prokladki-kabelya/ mufts/mufty-kontsevye.

Основні переваги.

Кабельні муфти Райхем мають ряд особливостей і характеристик, що робить їх придбання економічно вигідним. А саме:

  • Використання сучасних полімеризованих матеріалів з пам’яттю форми, що надає їм найкращі механічні та хімічні властивості, а також термостійкість.
  • Повна герметичність та ізоляція, стійкість до шкідливого впливу факторів навколишнього середовища.
  • Великий діапазон показників термозбіжності, що дає можливість використовувати один і той же розмір муфти для різних перерізів проводів.
  • Високі показники гнучкості.
  • Всі товари є екологічно чистими та безпечними для організму людини.