Skip to Content

Blog Archives

Будівельна компанія KANBUD


Будівельна компанія повного циклу KANBUD * – це генпідрядною організацією, що займається реалізацією будівельно-монтажних та інженерних робіт на проектах різних масштабів і рівнів складності, в тому числі і на об’єктах групи підприємств-партнерів, очолюваної девелоперської компанією KAN Development. Досвід і компетенція компанії KANBUD дозволяє контролювати якість і терміни роботи на всіх стадіях розвитку проекту, а також мінімізує можливі ризики, пов’язані з недобросовісними сторонніми підрядниками.

На сьогоднішній день KANBUD нарощує свої потужності з метою здійснення генпідрядної діяльності не тільки на об’єктах, що входять в портфель вищевказаної групи підприємств-партнерів, а також на інших проектах різного цільового призначення, а саме: житлові комплекси економ-, бізнес- і преміум-класу, офісні центри, торгово-розважальні комплекси, освітні установи та ін. Завдяки потужній технічній базі, досвіду та впровадження нових технологій ми виконуємо роботи якісно і відповідно до заданого графіка.

Серед основних напрямків нашої діяльності – будівельні та монтажні роботи, інжинірингові роботи, генеральний підряд в будівництві, геодезичний контроль за будівництвом, розробка проекту виробництва будівельних робіт, оптимізація проектних рішень, оздоблювальні роботи та ін.

Грамотне управління, колектив професіоналів, налагоджені відносини з провідними виробниками та постачальниками, потужна виробнича база, використання інноваційних технологій і, звичайно, багатий досвід реалізованих проектів дали можливість компанії зарекомендувати себе надійним партнером т стати однією з найбільш затребуваних компаній в Києві.

* Ліцензія на будівельну діяльність серії АЕ №290299 від 30.04.2014 р, видана Державною архітектурно-будівельною інспекцією України.

READ MORE

ПрАТ «Івано-Франківськцемент»


ЗАТ «Івано-Франківськ» – це високотехнологічний потужний комплекс виробництв промисловості будівельних матеріалів в с. Ямниця Івано-Франківської області. Ми виробляємо понад 300 найменувань продукції, основні напрямки з яких цемент, шифер і гіпс.

Ми надійні. Тут працюють понад 2000 осіб. Наші фахівці мають доступ до новітніх технологій в області, а також можливість безперервно навчатися і вдосконалювати свої знання завдяки налагодженій співпраці з українськими і європейськими вищими навчальними закладами. Ми дбаємо про здоров’я і добробут наших співробітників, забезпечуючи їм повний соціальний захист і можливості кар’єрного росту.

Ми чесні. Завдяки сучасному обладнанню та лабораторному контролю якості, ми можемо гарантувати стабільні поставки і надійну продукцію. Ми використовуємо власну сировину, самі видобуваємо і транспортуємо породу, мінімізуючи відходи завдяки внутрішньому обміну ресурсами між різними виробництвами. Нам важливо стан навколишнього середовища, тому ми відповідально підходимо до його використання.

Ми розвиваємося. Кожна третя тонна цементу, реалізована в Україні, виготовлена ​​на нашому підприємстві. Ми – єдині вітчизняні виробники безазбестових (волокнисто-цементних) шиферних листів, є новою для України технології. Вчимося у передових світових виробництв, так як тільки завдяки постійному розвитку ринок може зробити якісний стрибок вгору. І ми готові не зупинятися на досягнутому.

READ MORE