Lezard – одна з небагатьох компаній, яка вважається світовим брендом з виробництва освітлювальної та електротехнічної продукції. Вона дуже добре спеціалізується на електротехнічній продукції, це її головний козир! Торгова марка Лезард була заснована в 1970 році, а ось уже з 2007 року вона реалізовує себе як сучасну, молоду та технічно розвинену продукцію на українському ринку В основному, вона випускає електротехнічні та світлотехнічні вироби. Вся продукція, що виготовляється, вважається якісною, безпечною, а найголовніше, вона дуже затребувана. Стало помітним і відомим фактом, що Lezard з кожним роком стає все кращим і кращим. Таким чином у фірми трохи конкурентів.

Lezard одна з небагатьох фірм, яка випускає надійні та безпечні комплектуючі. Завдяки своєму індивідуальному підходу до клієнтів, компанія змогла стати постачальниками світового стандарту. Завдяки команді досвідчених інженерів продукція швидко та в короткий термін поставляється у будь-яку точку світу. Компанія Lezard є гарантією якості та безпеки випущеної продукції.

У Туреччині є спеціальна лабораторія, де проходять постійні дослідження та випробування. Тут відбувається виробництво продукції, що відповідає стандартам МЕК (International Electrotechnical Commission, IEC – Geneva, Switzerland). Відділ досліджень та розробок стежить за якістю виконуваних робіт на виробництві фірми.

Якщо ви зайдете на сайт компанії “Укренерго-Альянс”, то вам буде доступний весь асортимент необхідної продукції від торгової марки Lezard. Ви відразу зможете побачити різницю в ціні, адже у нас дуже прийнятні і доступні ціни. Це дасть вам можливість заощадити час та гроші!

У наявності на складі завжди для вас є широкий спектр асортименту товару, а саме: кабельно-провідникова продукція , великий перелік скотчів і стрічок, що клеяться, електромонтажна продукція, електротехнічне обладнання. Для більш детальної інформації вам варто звернутися до наших менеджерів. Компанія гарантує вам швидку та надійну доставку за короткий проміжок часу. У нас завжди діє система знижок, що вас дуже порадує. Вся продукція має сертифікат якості товару, що відповідає законодавству України. Ми завжди раді співпраці з новими клієнтами!