Міжнародна компанія «Є.NEXT-Україна» організувала зустріч, яка відбулася 16.02.2018 року. Такі семінари стали вже звичайною справою для компанії “E.NEXT”. Подібні обговорення проводяться щороку, безпосередньо у приміщенні фірми. Цього року обговорювалася така тема, як “Вивчення асортименту, аналіз особливостей та переваг електротехнічної продукції E.NEXT-Україна”. На цьому обговоренні були присутні провідні професіонали дистриб’ютора ТОВ “УкрАльянсу”, а також ТОВ “Воркстор”.

На семінарі була представлена ​​продукція, яка стала вже базовою, а також абсолютно новими продуктами E.NEXT. Присутні фахівці отримали можливість ознайомитися з технічними характеристиками новинок, з їх особливостями, а також змогли випробувати їх у справі. Професіонали фірми запропонували кілька варіантів перетворювачів частот та встановлення компенсації реактивної потужності.

Ми, в особі компанії E.NEXT, висловлюємо подяку всім, хто був присутнім і брав участь у семінарі. Ми щиро сподіваємось, що отримані на семінарі знання Ви зможете застосувати на практиці. Ми впевнені в тому, що отриманий досвід допоможе Вам у просуванні продукції на ринку України, що розвивається.